Oferta pracy

Na stanowisko

ANALITYK DANYCH

TWOJE ZADANIA:

• Cykliczne raportowanie wyników partnerów programu lojalnościowego oraz klientów
• Obróbka, analiza i modelowanie dużych wolumenów danych
• Opracowanie koncepcji pozyskania wymaganych danych z dostępnych źródeł
• Graficzna prezentacja wniosków z analizy
• Przygotowywanie prezentacji i raportów
• Opracowanie wniosków z analizy
• Uczestnictwo w spotkaniach z klientami i zespołem projektowym

OCZEKIWANIA:

• 1-3 lata doświadczeń zawodowych na stanowisku specjalisty, analityka danych, kontrolera, analityka biznesowego w instytucji finansowej lub firmie świadczącej usługi dla sektora finansowego
• Doświadczenie w marketingu ilościowym (np. przygotowanie, analiza, rozliczanie kampanii digitalowych)
• Znajomość zagadnień bazodanowych i metod ilościowych
• Wymagana znajomość SQL, Python
• Znajomość Pandas, Hadoop i Jupyter Notebook będą mile widziane
• Bardzo dobre umiejętności analityczne
• Bardzo dobra, praktyczna znajomość MS Excel oraz MS PowerPoint
• Bardzo dobra znajomość angielskiego
• Komunikatywność
• Inicjatywa, dokładność i samodzielność w działaniu

OFERUJEMY:

• Dobrą atmosferę i ambitny zespół
• Rozwój i naukę pod okiem doświadczonych specjalistów
• Atrakcyjne wynagrodzenie i szereg dodatków
• Merytokrację

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie rozwiązania zadań oraz CV na adres:

praca@payarto.com

Zadanie: Mamy 2 tabele: z transakcjami transation_table (zawiera kolumny z datą, wartością transakcji oraz ID kategorii zakupowej. Nazwy: trx_date, transaction_amount, category_id) oraz tabelę mapującą ID kategorii do nazwy category_map (kolumny: category_id, category_name).

Napisz zapytanie, które pokaże wartość obrotów w kategorii GROCERY, FASHION i OTHER (gdzie OTHER to wszystkie inne kategorie, które nie mają członu ‘grocery’ ani ‘fashion’ w nazwie). Użyj klauzuli case when.